BEBEK OYUNU

En sevimli bebek oyunları sitesindesiniz.
Kategoriler

Küçük Nedime Hazel

Küçük Nedime Hazel
oyuna başla

Sponsorlu bağlantılar
Açıklama :

Hazel bebek evinin bahçesinde oynarken gelen postacının getirdiği davetiye ile bir düğüne davetli olduklarını öğreniyor. Bu habere çok sevinen Hazel ve annesi hemen düğün alışverişi için bir butiğe gidiyorlar. Butikte annesi telefonla konuşan Hazel ile beğendiği elbiseleri deneyecek ve beğendiği elbiseyi alışveriş poşetine koyacaksınız. Daha sonra elbisesine uyumlu takılar ve ayakkabı da seçerek alışverişi tamamlayacaksınız.

Daha sonra annesi Hazel bebeği kuaföre götürecek ve Hazel için güzel bir saç modeli seçecek. Kuaförde biraz korkan Hazel daha sonra korkacak birşey olmadığını anlayarak saçlarına şekil verilmesine razı olacak. Annesinin seçtiği saç modeli ile çok güzel görünecek Hazele hafif bir makyaj da yapılacak.
 

Alışveriş ve kuaför işlerini bitiren anne kız eve dönecekler ve annesi Hazelden bir çiçek sepeti hazırlamasını isteyecek. Annesinin istediğini hemen yerine getiren Hazel giyinip hazır olacak ve tam bir küçük prenses gibi görünecek. Hazel'e bu özel günde yardımcı olun ve siz de en az onun kadar eğlenin.Oynanma 28332 defa