BEBEK OYUNU

En sevimli bebek oyunları sitesindesiniz.
Kategoriler

Çevreci Hazel

Çevreci Hazel
oyuna başla

Sponsorlu bağlantılar
Açıklama :

Hazel çok önemli mesajlar verdiği oyunu ile sizlerle. Hazel annesi ile mutfakta vakit geçirirken meyvesini yıkadıktan sonra suyu açık bırakması ile annesinin uyarısı ile karşılaşıyor. Suyu israf yapmaması öğütlenen Hazel hemen annesinin sözünü dinliyor ve hemen suyu kapatıyor. Daha sonra resim yaparken ışığı açan Hazel'i annesi yine uyarıyor ve gündüz vakti ışık yakmasının doğru olmadığını söyleyecek. Annesinin sözünü hemen dinleyen Hazel tasarruf ve çevrecilik konusunda yeni şeyler öğrenmekten de mutluluk duyuyor.

Annesi ile bahçeye çıkan Hazel annesinin artık plastik ve teneke kutulardan yaptığı geri dönüşümleri göreek hem şaşırıyor hem de mutlu oluyor.ç Annesini örnek alan Hazel pet şişeye göz ve burun yapıştırarak harika bir çiçek saksısı yaparak içine bitkisini ekecek.

Daha sonra annesi ile parka giden Hazel Arkadaşı ile karşılaşıyor ve oyunlar oynuyor. Daha sonra diğer arkadaşının getirdiği süpürgeler ile parkı temizleyerek çevrelerini temiz tutmanın önemini öğreniyorlar. Siz de Hazele tüm bu macerasında yardımcı olun ve çevreci yönünüzü keşfedin.Oynanma 58300 defa

Bunları da oynayabilirsin