BEBEK OYUNU

En sevimli bebek oyunları sitesindesiniz.
Kategoriler

Hazel ve Mianın Yaramazlıkları

Hazel ve Mianın Yaramazlıkları
oyuna başla

Sponsorlu bağlantılar
Açıklama :

Sevimli kız Hazel bugün tüm afacanlığı ile karşımıza çıkıyor. Annesi Hazel'i uyutup alışverişe çıkar çıkmaz Hazel uyanarak afacanlıklarına başlıyor. Annesinin gözlüğünü takıp dergilerini karıştıran Hazel daha sonra duvarları boyuyor. Annesinin lazım olan kağıtlarını uçak yapıp uçuran Hazel yalnızlığın tadını yaramazlıkları ile çıkartırken arkadaşı Mia'yı çağırmaya karar veriyor. Telefonla Miayı arayan Hazel arkadaşının gelmesi ile yaramazlığı daha da çoğaltıyor.

 

Arkadaşı ile evi dağıtan Hazel yüksek sesle müzik dinleyip dans ederken oldukça eğleniyor. Koltuğun üzerinde zıplayan Hazel ve Mia çarşafları pelerin yaparak süper kahraman oluyorlar. Tüm bu yaramazlıklardan sonra acıkan arkadaşlar mutfağa geçip abur cuburla karınlarını doyururken etrafı ketçapa buluyorlar. Daha sonra kurabiye yapmaya karar verip mutfaktaki unları döken arkadaşlar çok ama çok eğleniyor.

 

Annesinin gelme vaktinin yaklaştığını gren Hazel ve arkadaşı Mia ortalığı topluyor ve kirlettikleri yerleri siliyorlar. Bu eğlenceli günde Hazele eşlik edin ve tüm yaramazlıklarında siz de eğlenin, evi toplarken de Hazele yardımcı olun.Oynanma 183012 defa

Bunları da oynayabilirsin