BEBEK OYUNU

En sevimli bebek oyunları sitesindesiniz.
Kategoriler

Hazel Araçları Öğreniyor

Hazel Araçları Öğreniyor
oyuna başla

Sponsorlu bağlantılar
Açıklama :

Hazel ile okulda harika bir gün geçirmeye hazır olun. Oyunumuzda Hazeli okula gitme vaktinin gelmesini beklerken bulacaksınız. Servis otobüsünün gelmesini bekleyen Hazel zamanını boyama yaparak değerlendirecek. Daha sonra vaktin geldiğini görünce çantasını hazırlayacak ve okul otobüsüne binerek arkadaşları ile okula gidecek.

 

Okulunda öğretmenlerinin gelmesi ile mutlu olan çocuklar ne öğreneceklerini merak edecekler. Öğretmenleri bugün öğrenecekleri konunun "araçlar" olduğunu söyleyecek ve bazı zeka oyunları ile çocuklara araçların ingilizce isimlerini ve hangi harfle başladıklarını soracak. Tüm soruları bilen Hazelin eline bir yıldız çizen öğretmeni onu sınıfın yıldızı ilan edecek.

 

Sınıftaki derslerin bitmesi ile araçları tanımak için bahçeye çıkan çocuklar minik bir trene binecek, havuz içerisinde ki kayığa binecek ve uzaktan kumandalı uçak uçuracaklar. Tüm araçları böylelikle tanıyan öğrenciler hem çok eğlencek hem de öğrenecekler. Siz de Hazele katılın ve bu harika okul gününde çok eğlenin.Oynanma 18592 defa