BEBEK OYUNU

En sevimli bebek oyunları sitesindesiniz.
Kategoriler

Hazel Okul Defilesinde

Hazel Okul Defilesinde
oyuna başla

Sponsorlu bağlantılar
Açıklama :

Hazel yine çok seveceğiniz, çok eğleneceğiniz ve vazgeçemeyeceğiniz bir oyun ile bizlerle. Okulunda bir defile yapılacak olan Hazel odasında vakit geçirirken hep çıkacağı defileyi düşünecek. Kulaklığından bir müzik açan Hazel podyumda yürüdüğünü hayal ederek oyunlar oynayacak. Defilede ne giyeceğine karar vermek isteyen Hazel dolabında bulunan kıyafetlerin kış defilesi konseptine uygun olmadığını düşünüp annesinden alışverişe gitmeyi isteyecek. Bu isteği hemen kabul eden annesi Hazel'i alışverişe götürecek.

 Hazel ve annesi alışverişte birbirinden güzel ürünlere bakacaklar. Hazel deneyeceği kıyafetler arasında en beğendiklerini alacak. Annesi de Hazel için güzel bir yılbaşı kombini yapacak ve alışverişi bitirir bitirmez Hazel defilenin yapılacağı yere gelecek. Soyunma odasında arkadaşları ile birlikte hazırlanan Hazel sınıf arkadaşlarının tümü ile defileye çıkacak. Podyumda büyük bir rahatlıkla yürüyen Hazel ve dostları bol bol alkış alacaklar.

İlk kostümlerini tanıtan Hazel ve arkadaşları ikinci kostümler için hemen soyunma odasına geri dönüp hazırlıklara başlayacaklar. Hazel annesinin yaptığı yılbaşı kombinini giyince aklına enteresan ve güzel bir makyaj yapmak gelecek. Güzel bir yüz boyama yaparak oldukça farklı görünen Hazel ikinci kez podyuma çıktığında podyumun yıldızı olacak ve bol bol resim çekilecek. Siz de podyuma çıkan Hazel ve arkadaşlarını resim çekmek için oyun ekranında ki fotoğraf makinasına tıklayın ve çektiğiniz fotoğrafın üzerine tıklayarak kaydetme şansı yakalayın. Oynanma 74259 defa

Bunları da oynayabilirsin