BEBEK OYUNU

En sevimli bebek oyunları sitesindesiniz.
Kategoriler

Hazelin Özel Günü

Hazelin Özel Günü
oyuna başla

Sponsorlu bağlantılar
Açıklama :

Çok sevdiğiniz oyun kahramanı Hazel yepyeni macerasında onunla olmanız için geliyor. Hazel kardeşi Meteyi çok sevse de annesinin tüm ilgisini Meteye yöneltmek zorunda olmasından ve Metenin küçük olduğu için ihtiyaçlarının hemen giderilmesi gerekmesinden dolayı biraz üzülüyor ve kendisini ilgisiz kalmış gibi hissediyor. Annesi bu durumu fark edince Hazel için özel bir plan yapıyor.

Hazel için güzel planları olan anne öncelikle Hazel için kraliçelere layık bir banyo keyfi ile şımartıyor. Ama ne kadar tüm ilgisini Hazele vermek istese de Mete yine rahat durmuyor ve anne bazen de küçük yaramaz ile ilgilenmek zorunda kaklıyor. Bu durumlarda siz devreye girin ve Hazelin özel gününde anneye yardımcı olun.

Kraliyet banyosu biten Hazel bu harika dakikaların ardından annesinin yardımı ile kurulanıyor ve anne Hazelin saçlarını prenseslere özel bir modelde yapıyor. Prenses kostümü de giyen Hazel kendisini çok özel ve mutlu hissedecek ve böylece birlikte çok eğlenmiş ve Hazelin kötü hissetmesini önlemiş olacaksınız.Oynanma 326574 defa

Bunları da oynayabilirsin